- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 006230 1.4 Inch Drain Fitting Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 006230 |
| Manufacturer Part # | 006230 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 006230 Drain Fitting