RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland condiment pumps and pump dispenser parts.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland CLEC3007015 condiment pumps and pump dispenser parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland CLEC3007015 2 1/2 Gal Cleaner Compatible with Convocare 2 Packs
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | CLEC3007015 |
| Manufacturer Part # | CLEC3007015 |
| Height | 14.75" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 50 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland CLEC3007015 Capacity 2 1/2 Gal, 9.5 L, Note Must Be Used With Convocare, Sold In Quantities Of Pack Of 2
