FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CLC08-1060AA commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CLC08-1060AA 60 Inch Air Curtain Commercial Series
| Manufacturer | Berner International Corp |
|---|---|
| Model Number | CLC08-1060AA |
| Manufacturer Part # | CLC08-1060AA |
| Height | 8.25" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 60" |
| Weight | 72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berner International Corp CLC08-1060AA 60 In Air Curtain Commercial Series