FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe CL50 NO DISC commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe CL50 NO DISC 15 Inch Electric Food Processor Stainless Steel No Discs
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | CL50 NO DISC |
| Manufacturer Part # | CL50 NO DISC |
| Height | 13.5" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 23.44" |
| Weight | 47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe CL50 NO DISC Food Processor 1.5 Hp No Discs