Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CKG2674-1 5.8 Inch OEM Thermostat G1 for Commercial Kitchens
Item:
#1234259
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CKG2674-1 |
| Manufacturer Part # | CKG2674-1 |
| Height | 2.35" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CKG2674-1 5.8 Inch OEM Thermostat G1 for Commercial Kitchens
$239.94
Unit price
/
Unavailable