Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK9003458 19 Inch Gas Assy Service for Wall Rear Installation
Item:
#1476343
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK9003458 |
| Manufacturer Part # | CK9003458 |
| Height | 12.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 27" |
| Weight | 36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK9003458 19 Inch Gas Assy Service for Wall Rear Installation