Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK48HB07J01-60HZ 6 Inch OEM Motor Electric with Reliable Airflow
Item:
#1453186
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | CK48HB07J01-60HZ |
| Manufacturer Part # | CK48HB07J01-60HZ |
| Height | 5.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 16.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK48HB07J01-60HZ 6 Inch OEM Motor Electric with Reliable Airflow
$257.96
Unit price
/
Unavailable
