Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK4600310 12 Inch Heavy-Duty Platen Arm Assembly Metal
Item:
#1476524
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK4600310 |
| Manufacturer Part # | CK4600310 |
| Height | 6.6" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 24.3" |
| Weight | 14.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK4600310 12 Inch Heavy-Duty Platen Arm Assembly Metal
