Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK4527965 10 Inch Stainless Steel Crumb Tray Assembly
Item:
#1338878
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK4527965 |
| Manufacturer Part # | CK4527965 |
| Height | 0.01" |
| Width | 10" |
| Depth | 30" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK4527965 10 Inch Stainless Steel Crumb Tray Assembly
$442.10
Unit price
/
Unavailable
