Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK2512100 2.3 Inch Air Shutter Kit Stainless Steel for Ventilation
Item:
#1222084
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK2512100 |
| Manufacturer Part # | CK2512100 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK2512100 2.3 Inch Air Shutter Kit Stainless Steel for Ventilation
$16.62
Unit price
/
Unavailable