Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK244 Junction Box 1 Inch Steel for Restaurant Wiring Connections
Item:
#1222178
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK244 |
| Manufacturer Part # | CK244 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK244 Junction Box 1 Inch Steel for Restaurant Wiring Connections
$82.54
Unit price
/
Unavailable