Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK2229100 .187 Tube Pilot Valve Kit Pneumatic - Stainless Steel
Item:
#1222111
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK2229100 |
| Manufacturer Part # | CK2229100 |
| Height | 2.85" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK2229100 .187 Tube Pilot Valve Kit Pneumatic - Stainless Steel
