Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK2200203 64 Inch Hi Tension Wire Lead Stainless Steel Durable
Item:
#1194545
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK2200203 |
| Manufacturer Part # | CK2200203 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK2200203 64 Inch Hi Tension Wire Lead Stainless Steel Durable
$162.13
Unit price
/
Unavailable
