Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CK1090311 7/16 Inch Tubing OEM Component Corrosion Resistant
Item:
#1180130
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1090311 |
| Manufacturer Part # | CK1090311 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints CK1090311 7/16 Inch Tubing OEM Component Corrosion Resistant
$124.90
Unit price
/
Unavailable
