- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie CK100-AN Ice Machine Claw Kit Stainless Steel Dart for Ice Dispensing
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CK100-AN |
| Manufacturer Part # | CK100-AN |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CK100-AN Claw Kit Dart 20sl
