FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CHV505UV 38 Inch Cook and Hold Oven Electric Stainless Steel
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | CHV505UV |
| Manufacturer Part # | CHV505UV |
| Height | 34.25" |
| Width | 37.7" |
| Depth | 39.25" |
| Weight | 250 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products CHV505UV Cvap Cook & Hold Oven