Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass CHGK50X019 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass CHGK50X019 1/2 Inch Spring Push Button Stainless Steel Push Button
| Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | CHGK50X019 |
| Manufacturer Part # | CHGK50X019 |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group CHGK50X019 Material Stainless Steel, Outer Diameter 1/2", 13 Mm
