Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CHGCAE-X0401 1 Inch Nut Knurled Stainless Steel Manual Grip Fastener
Item:
#1845100
Technical details
| Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | CHGCAE-X0401 |
| Manufacturer Part # | CHGCAE-X0401 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CHGCAE-X0401 1 Inch Nut Knurled Stainless Steel Manual Grip Fastener
$1.60
Unit price
/
Unavailable