- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 901189 7.9 Inch Discharge Hose Designed for Industrial Fluid Transfer
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 901189 |
| Manufacturer Part # | 901189 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 901189 Kit Discharge Hose
