RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 114422 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 114422 2 Inch Electric Heater Metal with Screw Terminal
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114422 |
| Manufacturer Part # | 114422 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114422 Heater 1.5kw 460/480v Scrw
