- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0703154 15 Inch Lift Assembly with Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0703154 |
| Manufacturer Part # | 0703154 |
| Height | 3.85" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 3.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0703154 Bracket Lift Assembly Sw4
