- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0306363 3/8 Inch Tube Stiffener Reinforcement Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0306363 |
| Manufacturer Part # | 0306363 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0306363 Tube Stiffener 3/8" X 12"l
