- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion CHA100739 5/16 Inch Bolt Hex Head with 3/4 Inch Length Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | CHA100739 |
| Manufacturer Part # | CHA100739 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion CHA100739 Bolt Hx Hd S/s 5/16" 18 X 3/4"l
