RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion CHA100154 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion CHA100154 5/16 Inch Nut Hex Plain Stainless Steel - Corrosion Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | CHA100154 |
| Manufacturer Part # | CHA100154 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion CHA100154 Nut Hx Plain S/s 5/16" 18
