- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion CHA0510870-1 4.85 Inch Electric Gearmotor Pump with Corrosion Resistant Components
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | CHA0510870-1 |
| Manufacturer Part # | CHA0510870-1 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion CHA0510870-1 Gearmotor Dtrgnt Pump 115v 60hz
