RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CH527L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CH527L 2.35 Inch Wire Stainless Steel for Beverage Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CH527L |
| Manufacturer Part # | CH527L |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CH527L Wire