FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion trays.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion CG trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion CG 25 Inch Underbar Glasswasher Stainless Steel with Handle
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | CG |
| Manufacturer Part # | CG |
| Height | 39" |
| Width | 25" |
| Depth | 25" |
| Weight | 204 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion CG Underbar Glasswasher