RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints dishtables and dish cabinets.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CFWWA34BLKS dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CFWWA34BLKS Fitted Shirt 3/4 Sleeve Women Small Black
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CFWWA34BLKS |
| Manufacturer Part # | CFWWA34BLKS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Weight | 0.31 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CFWWA34BLKS Shirt Finesse Wm Sm Black 3/4 Sleeve Fitted