RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints countertop warmers and display cases.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CFWW500BWCS countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CFWW500BWCS Women's Small Dress Shirt Gingham Black
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CFWW500BWCS |
| Manufacturer Part # | CFWW500BWCS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CFWW500BWCS Wmns S Blk Dress Shirt Gingham