RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints dishtables and dish cabinets.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CFWTSWOBLKL dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CFWTSWOBLKL Knit Shirt Wm L Black 3/4 Sleeve Polo
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CFWTSWOBLKL |
| Manufacturer Part # | CFWTSWOBLKL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Weight | 0.31 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CFWTSWOBLKL Knit Shirt Wm L Black 3/4 Sleeve Polo