RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CFWTSOLBLU cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CFWTSOLBLU Tie Blue OEM - Available to Ships within 4 to 8 Business Days
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CFWTSOLBLU |
| Manufacturer Part # | CFWTSOLBLU |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Weight | 0.11 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CFWTSOLBLU Tie Blue