RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CE36457 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CE36457 Liquid Cleaner 12 Inch for Liquid Soap Injection
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CE36457 |
| Manufacturer Part # | CE36457 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 13" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CE36457 Liquid Cleaner For Liqu Idsoap Injection Ctc/ctp
