RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex CE217314 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex CE217314 1 Inch Trans Assy Single 230 to 24 Volt Electric OEM
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | CE217314 |
| Manufacturer Part # | CE217314 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex CE217314 Trans Assy Sngl 230/24 5 0/60