- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster CD460L 4.25 Inch Auger Electric Motor 24v DC 160 RPM
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD460L |
| Manufacturer Part # | CD460L |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD460L Motor 24v Dc Auger 160 Rpm Dunkin
