RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CD35030 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CD35030 3 Inch Nema 5-15P Hospital Grade Power Cord with 16/3 Gauge
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CD35030 |
| Manufacturer Part # | CD35030 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3" |
| Depth | 14.05" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CD35030 Cord 16/3 Nema 5 15p/ Iec320c13 Hospital Grade