RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam -CD3232 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam -CD3232 3.2 Inch Electric Power Cordset for Commercial Equipment
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | -CD3232 |
| Manufacturer Part # | -CD3232 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam -CD3232 125v Cordset
