RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD268L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD268L 4.7 Inch Hopper Cover for CD177 CD178 CD179 CD180
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD268L |
| Manufacturer Part # | CD268L |
| Height | 0.7" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD268L Hopper Cover F/cd177/178/179/180
