RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD224L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD224L 9 Inch Blower Electric OEM Fan - Moderate Airflow
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD224L |
| Manufacturer Part # | CD224L |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD224L Fan 120v Blower Gb4/5/java
