RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD178L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD178L 8 Inch Right Cut Hopper Stainless Steel Commercial Mixer
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD178L |
| Manufacturer Part # | CD178L |
| Height | 5" |
| Width | 8" |
| Depth | 12" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD178L (cd180) Hopper Right Cut 11.5