RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD151L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD151L OEM Motor 24V DC 97 RPM Compatible with Food Processing Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD151L |
| Manufacturer Part # | CD151L |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD151L Motor Dc 24v 97rpm Gb/java
