RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD140L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD140L 0.2 Inch Hopper Base for 3 W and P S Series
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD140L |
| Manufacturer Part # | CD140L |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD140L Hopper Base For All 3 W And P S
