RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD137L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD137L 2.5 Inch Mixing Chamber Natural Food Grade Material
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD137L |
| Manufacturer Part # | CD137L |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD137L Mixing Chamber Natural Gb/java