Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD110L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD110L 1.05 Inch Corrosion Resistant Impeller Disc with Durable Design
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD110L |
| Manufacturer Part # | CD110L |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD110L Impeller Disc Gb