RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster CD101L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster CD101L 0.95 Inch Corrosion-Resistant Auger Wire 22.5 Gb
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | CD101L |
| Manufacturer Part # | CD101L |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster CD101L Auger Wire 22.5 Gb