RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CD-3922 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CD-3922 4.3 Inch Length 9 Foot Cordset Cee 7/7 P Electric
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CD-3922 |
| Manufacturer Part # | CD-3922 |
| Height | 2.95" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CD-3922 Cordset 16awg 3/c Int'l Harm9' 0" Long Cee 7/7 P
