RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CD-33470 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CD-33470 9.5 Inch Cordset Nema 6 20P Electric OEM Power Connector
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CD-33470 |
| Manufacturer Part # | CD-33470 |
| Height | 3.3" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CD-33470 Cordset N.am Nema 6 20p