RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC34488R commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CC34488R 4.95 Inch Manual Thermostat Assembly with Digital Control
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC34488R |
| Manufacturer Part # | CC34488R |
| Height | 3.95" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC34488R Manual Thermostat Assembly With Digital Control., Pcb ( Printed Circuit Board ), Alto Shaam 1000-bq2/128 1000-bq2/192 1000-bq2/96
