RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC34322 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CC34322 3 Inch Control Assembly Warmer Electric Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC34322 |
| Manufacturer Part # | CC34322 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC34322 Control Asb Warmer W/oti Mers Uni Body
