- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe CC2215 1.85 Inch High-strength Metal Gear Attachment Hub Worm
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | CC2215 |
| Manufacturer Part # | CC2215 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe CC2215 Gear Attachment Hub Worm Cc22
