FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe meat processing equipment.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe CC22 meat processing equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe CC22 22 Inch Meat Chopper Gas Stainless Steel - Catalog Item Non Stock
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | CC22 |
| Manufacturer Part # | CC22 |
| Height | 19.5" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe CC22 Meat Chopper #22 Globe* Catalog Item Non Stock